GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE WAWRZONEK

Serdecznie Witamy na stronie Kwalifikowanego Gospodarstwa Szkółkarskiego Ewy i Krzysztofa Wawrzonek znajdującej się w miejscowości Zasów w powiecie Dębickim na Podkarpaciu.

Produkcją Drzewek i Krzewów Owocowych zajmujemy się od lat 90-tych.

Początkowo produkcja drzewek i krzewów owocowych wynosiła kilkadziesiąt tysięcy sadzonek , z biegiem czasu oraz uznania naszych klientów i wprowadzenia nowoczesnej technologi , produkcja roczna wzrosła do 300 tysięcy drzewek owocowych , 100 tysięcy krzewów owocowych i 400 tysięcy podkładek wegetatywnych i generatywnych.

Jesteśmy członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Producentów Materiału Szkółkarskiego w Zasowie. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Drzewka i krzewy regularnie przechodzą badania w Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa , gdzie potwierdzają zdrowotność gdyż są wolne od wirusów.

Wyprodukowany przez nas materiał szkółkarski sprzedawany jest głownie na rynku krajowym ale również jest eksportowany do krajów Unii Europejskiej a także na rynek Azjatycki.
Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo w zakresie naszego materiału szkółkarskiego jak również w wyborze odmian.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy możliwość okulizacji letniej i szczepienia zimowego pod indywidualne zamówienia.

Zapraszamy do współpracy .